Проектант на дограми и фасади

Няма описание

"Рекар Пласт 2006" ООД - производител на алуминиева дограма, окачени фасади и фасадни облицовки, търси да назначи Проектант.
Изисквания:
- Техническо образование
- Отговорност и лоялност
- Умения за работа в динамична среда, взимане на ефективни решения
- Умения за организиране успешно времето и приоритетите си
- Умения за работа в екип
- Отлично владеене на AutoCAD -3D, MS Office, Excel
- Опит в проектирането, чертането и познание за производствените процеси е предимство
- Умение за работа с крайни срокове
- Шофьорска книжка категория “В”
Отговорности:
- Изготвяне на 3D и 2D производствени чертежи за разкрой на профили
- Изготвяне на технически детайли и чертежи за монтаж
- Изготвяне на пълна техническа документация от производствени и монтажни чертежи и спецификации
- Следене и контрол за точно и качествено изпълнение на проектите
- Изготвяне на количествени сметки и подробни спецификации по отношение на разработените и бъдещи проекти
- Разрешаване на технически и конструктивни проблеми, възникнали преди и по време на работа
- Комуникация с отдели на компанията, подизпълнители на технически процеси и клиенти свързана с изпълнението на проектите.
Ние предлагаме:
- Обучение за работа със специализиран софтуер
- Постоянен трудов договор
- Адекватно и редовно възнаграждение съобразено с квалификацията, уменията и постиженията.
- Работа в млад и квалифициран екип
- Динамична работна среда
- Дългосрочни трудови взаимоотношения
- Възможност за професионално развитие

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности