ПРОЕКТАНТ-КОНСУЛТАНТ НА КУХНИ

За компаниятаНие сме най-старата българска компания за мебели и обзавеждане.Нашият екип, занимаващ се с продажби на едро и дребно, работи с единствената цел - да бъдем полезни при избора на подходящо обзавеждане за дома, офиса, хотела, заведението. Наши партньори са големи производители от Полша, Германия, Франция, Румъния, Хонгконг и Албания, както много български производители на мебели и обзавеждане. Нашите магазини се намират в Пазарджик, Варна, София, Пловдив, а чрез нашите партньори ние предлагаме мебели и обзавеждане във всички региони на страната.

Мебелна къща ЯВОР търси за обекта си в гр.София, ул."Околовръстен път" 214 :
ПРОЕКТАНТ – КОНСУЛТАНТ НА КУХНИ
Основни задължения:
• Консултиране на клиенти относно възможни интериорни решения, характеристики на продукти и материали
• Вземане на размери и изготвяне на идейни проекти за интериорно обзавеждане
• Ценообразуване и изготвяне на оферти
• Подготвяне и подписване на договори с клиенти
• Изготвяне на поръчката и упражняване на контрол до нейното приключване
Изисквания към кандидатите:
• Отлична компютърна грамотност - работа с визуализиращи програми и AutoCad, MS Оffice
• Технически умения, усет към пространство, цветове и материали
• Подходящо образование и стаж на подобна позиция
• Отлични комуникативни умения, търпение и отзивчивост към клиентите.
• Нагласа за динамична работа, гъвкавост и готовност за натоварване.
Компанията предлага:
• Приятна работна среда в млад и сплотен екип
• Възможност за професионално развитие
• Твърда заплата плюс бонуси при постигнати резултати
• Задължително представяне на портфолио при кандидатсване

June 10th, 2022

София

Производство