ПРОДЖЕКТ МЕНИДЖЪР

Няма описание

Булдекор е водеща българска мебелна фирма, специализирана в обзавеждане на магазини и хотели, с акцент върху комплексни, мащабни проекти. Нашият екип от 280 висококвалифицирани архитекти, инженери, занаятчии и монтажници управлява всички етапи от развитието на проекта, благодарение на своята модерна, изцяло ориентирана към клиента структура. Производствената ни база за обработка на дърво и метал на площ от 14500 кв.м. е оборудвана с най-съвременните машини и технологии в бранша.
Около 90% от продукцията ни е износ за пазарите на Европейския съюз.
Ние търсим Ръководител проекти, който ще отговаря за реализирането на проекти за обзавеждане на магазини. Той ще управлява всички дейности, свързани с проектите и ще координира връзката между клиентите и вътрешните отдели.
Отговорности
Координира вътрешните ресурси и доставчици за безупречното изпълнение на проектите по отношение на качество, цена и срокове
Участва в дефинирането на обхвата и целите на проектите и осигурява техническата им осъществимост, като включва всички участващи страни
Подготвя ценови анализи и оферти
Подсигурява наличието на ресурсите и тяхното разпределение
Разработва подробен проектен план за контролиране развитието на поръчките
Управлява промените по обхвата, стойността и графика на проектите
Изисквания
Висше техническо образование, за предпочитане в областта на инженерството
Работен опит в менажирането на проекти
Практически опит в производството на мебели е предимство
Владеене на английски език (писмено и говоримо) е задължително
Владеене на немски език е предимство
Работни познания по AutoCAD
Отлично владеене на Microsoft Office
Опис със САП или друга ERP система е предимство
Организационни и комуникативни умения, целева ориентация, както и способност за работа в екип
Шофьорска книжка
Ние предлагаме
Отговорна позиция в екип от професионалисти
Динамична работна среда, предлагаща професионални предизвикателства
Възможност за управление на проекти от висок клас
Потенциал за професинално развитие
Отлично заплащане
Възможност за бизнес пътувания

June 10th, 2022

София

Производство