ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР-МРЕЖОВИ ТЕХНОЛОГИИ И УСТРОЙСТВА

Няма описание

Това е позиция подходяща за кандидати със страст към съвременните мрежовите технолигии.
Основни изисквания:
- Висше техническо образование ;
- Опит в продажбите на IT техника и системи;
- Добро познаване на TCP/IP, Switching & Routing;
- Добри познания за разпространението на радиовълните;
- Познаване на операционните системи и основните приложения;
- Много добрo познаване на Microsoft Office;
- Много добра обща техническа грамотност;
- Много добър английси език (писмено и говоримо);
- Много добра комуникативност и търговски умения;
- Умение за работа в екип.
Задължения и отговорности:
- Работа с настоящи клиенти;
- Разширяване на клиентската мрежа;
- Водене на преговори и договаряне на търгосвски условия;
- Анализиране, проучване и следене на тенденциите в сферата на мрежовите технологии;
- Пряка отговорност за изпълнението на фирмените цели и задачи.
Предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение обвързано с постигнатите резултатите;
- Работа с иновативни технологии;
- Възможност за развитие.
Документи:
CV;
Мотивационно писмо;
Други документи и материали, които смятате, че биха донесли предимство на вашата кандидатура.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите се разглеждат в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности