днес

ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР - МОДЕРНА ТЪРГОВИЯ

ProMarket е българска, бързо развиваща се търговска верига, основана през 2004 г. В момента има 20 супермаркета на територията на гр. София и 400 служителя. За кратко време ние сме се утвърдили като един от лидерите в продажбата на свежи храни в гр. София. Целта на веригата е да разширява присъствието си и да отваря нови магазини в София.

Ние от Промаркет, сме от 2004 г. на пазара с бързооборотни стоки и вече 18 години развиваме своята търговска мрежа в гр. София.
До момента управляваме двадесет магазина и всяка година отваряме нови търговски обекти.
Във връзка с разширяване на дейноста, обявяваме свободна позиция за длъжноста:
Отговорности:
* Организира и ръководи процесите по планирането и развитието на стоковите групи в магазините;
* Изготвя оферти, води търговски преговори, изготвя периодични справки и отчети;
* Договаря нови артикули и следи за продуктовото позициониране на марките;
* Активно търси нови брандове и доставчици;
* Следи за продуктовото позициониране в търговските обекти;
* Развиване и подобряване на дейността на търговската структура;
* Планира и проследява търговските активности.
Изисквания:
* Опит на подобна позиция или в областта на доставките;
* Умение за работа в динамична работна среда;
* Отлични компютърни умения;
* Отлични комуникационни и презентационни умения;
* Умения за водене на преговори;
* Шофьорска книжка - е предимство.
Какво предлагаме:
* Месечна основна работна заплата – 2200 - 3000 лева;
* Прозрачна бонусна система;
* Отлични условия на труд;
* Работно време 5/2;
* Работа в млад и енергичен екип;
* Осигурен транспорт;
* Осигурена храна;
* Възможност за кариерно развитие и израстване в компанията.
Телефон за допълнителна информация – 0884-964580
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатури, които не отговарят на изискванията, няма да бъдат разглеждани.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби