Продуктов инженер

KEMET Електроникс е водещ световен доставчик на електронни компоненти. Ние предлагаме на нашите клиенти най-широка гама от кондензаторни технологии в индустрията, както и разширяваща се гама от електромеханични устройства, решения за електромагнитна съвместимост и суперкомпютри. Нашата визия е да бъдем предпочитан доставчик на решения за електронни компоненти, изискващи най-високи стандарти за качество, доставка и сервиз.КЕМЕТ разполага с 23 производствени локации в 10 държави.

КЕМЕТ Електроникс е световен лидер в производството на кондензатори. Основни наши клиенти са водещи фирми в областта на автомобилната промишленост, производството на бяла техника, самолетостроенето, осветлението и др. Продукцията на КЕМЕТ Електроникс България ЕАД се пласира в чужбина. Клиентите на фирмата са взискателни към качеството на продукцията.
Произвеждането на висококачествена продукция е основна политика на дружеството.
За изпълнение на тази политика, желаем да разширим отдела за Научно-развойна дейност, като предоставяме възможност за реализация на специалисти, предлагайки свободно работно място за длъжност:
ПРОДУКТОВ ИНЖЕНЕР/ РАЗВОЙНА ДЕЙНОСТ НА ПРОДУКТИ /
Изисквания:
- висше инженерно образование
- компютърна грамотност
- умения за работа в екип
- желание за развиване на личността
- познания по електротехника / електроника
- владеене на английски език
- добри комуникационни и организационни умения
Отговорности за длъжността:
- Разработване и доразвиване на нови продукти / кондензатори /
- Дизайн и реализиране на прототипи и мостри / кондензатори /
- Тестване и одобряване на нови доставчеци на материали
- Одобрение на нови серии продукти / кондензатори /
- Подобрение на съществуващия производствен процес
- Квалификация и стартиране/въвеждане на нови продукти в масово производство
- Оказване на помощ на клиентите по технически въпроси
- Анализиране на лабораторни резултати
- Генериране на нови идеи
Предимства:
- владеене на италиански език
- опит в електронна индустрия
- опит при работа със софтуери за моделиране / Ansys modeling, 3D…/
В случай, че отговаряте на изискванията и желаете да кандидатствате по тази обява, изпратете актуална автобиография.
При кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изрично не посочите несъгласието си.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

Кюстендил

Производство