Продуктов администратор за онлайн магазин

ИРИЙД КЪМПАНИ ООД търси да назначи продуктов администратор в онлайн магазин.
Фирмата разполага с няколко онлайн магазина за потребителска електроника и спортни стоки, в които предлага широка гама от продукти като същевременно се стреми да поддържа 100% клиентска удовлетвореност.
Поради разширяването на дейността на фирмата имаме нужда от амбициозен и динамичен служител, които иска да работи в тази сфера дългосрочно.
Изисквания към кандидатите:
- Много добра компютърна грамотност (Excel, Word, Internet);
- Висока мотивация за развитие и постигане на резултани;
- Точно и коректно въвеждане на данни, внимание към детайлите;
- Умения за работа в екип, лоялност и позитивно отношение;
- Умения за планиране на времето и организация на изпълнението на задачите;
- Отличен правопис и правоговор на Български език ( отлична езикова култура );
- Свободно ползване на английски език писмено и говоримо;
- Необходимо е да сте позитивни, креативни и комуникативни;
- Добре организирани и подредени;
- Завършено средно образование.
Предишен опит в сферата на електронната търговия се счита за предимство предимство.
Опит с Photoshop или друг графичен софтуер се счита за предимство.
Основни задължения:
- Управление на интернет платформите на магазина;
- Осигуряване на нужната информация за продажбата на продукти онлайн:
- Изписване и превод от Английски език на продуктови описания;
- Oбработка на продуктови данни преди добавяне в сайта;
- Сваляне и обработване на продуктови снимки от интернет пространството;
- Добавяне на нови продукти в сайта – номенклатура, описание, снимка, други;
- Осигуряване / проследяване на актуалността на информацията в сайта;
- Изписване на текстове за постове – промоционални и описателни дейности свързани със социалните медии.
Ние Ви предлагаме:
- Благоприятна работна атмосфера;
- Възможност за повишаване на квалификацията;
- 8 часов работен ден - 5 дни в седмицата;
- Работа в млад и амбициозен колектив;
- Обучение;
- Гарантирано месечно възнаграждение;
- Постоянен трудов договор с изпитателен срок;
- Периодично преразглеждане на възнаграждението.
Работно време на фирмата:
Понеделник - Петък
8:30 - 17:00ч.
Ако отговаряте на изискванията, ако сте амбициозен и постоянен в усилията си и искате да станете част от екипа на „ИРИЙД КЪМПАНИ ООД“, моля изпратете своето CV и актуална снимка.
Само одобрените предварително кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, които доброволно са предоставени от Вас, се обработват и са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности