Продавач-консултант в Шоурум за Пури, Кафе и Еспресо Оборудване

Занимаваме се с внос и дистрибуция на кафе и еспресо машини и аксесоари от Италия, както и висококачествени  пури от Република Доминикана и Никарагуа.Предлагаме доставка на кафе на зърна, мляно и на дози до магазини за хранителни стоки както и такива, специализирани в продажбата на кафе.От 2020 г. започнахме изграждането на верига магазини  за висококачествени пури от Доминиканска Република и Никарагуа.

Основни задължения:
- Да посреща и обслужва клиенти с усмивка и готовност за компетентно съдействие в избора на пура и/или кафе;
- Да поддържа отлична хигиена на работното място;
- Да изгражда и поддържа експертни познания в областта на пурите и кафето, за което ще осигуряваме обучение.
Изисквания към кандидата:
- Да посреща всеки клиент с усмивка и да се старае да предложи най-подходящия продукт за нуждите на клиента;
- Енергичност и желание за работа;
- Желание за усъвършенстване и придобиване на нови знания;
- Лоялност, честност и отговорност към фирмата работодател;
- Организираност и изпълнителност;
- Минимум базов английски език.
Предлагаме:
- Отлични условия за работа в комфортна и луксозна среда;
- Работа във фирма-вносител на продуктите, които предлага, а именно кафе и еспресо оборудване от Италия и пури от Доминикана и Никарагуа;
- Постоянен трудов договор;
Работно време:
Понеделник-Петък: 11:30 ч. - 19:30 ч.
Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете актуална автобиография с актуална снимка. Предоставената от Вас информация ще се ползва единствено за целта на обявата.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности