Продавач-консултант в бензиностанция

"Петрол" АД – петролната компания на българитеАко сте добър – елате сред най-добрите!Създадена преди 85 години, "Петрол" АД заема лидерска позиция в дистрибуцията на горива на дребно в България. Днес компанията е:-сред първите частни компании в България по приходи от продажби;-сред най-големите частни инвеститори в страната;-сред дружествата с най-голяма капитализация на Българската фондова борса;-сред най-големите частни данъкоплатци;-сред десетте най-големи работодатели в страната. С повече от 330 бензиностанции под марката "Петрол", равномерно разпределени в цялата страна,компанията има най-добре развитата мрежа за дистрибуция на горива на дребно в страната. "Петрол" АД поддържа конкурентни цените на горивата, не само следвайки международната конюнктура, а и като част от своята политика на коректност към клиентите.

Верига бензиностанции Петрол е най-голямата търговска верига в България по брой обекти, като под бранда оперират 294 бензиностанции.
Веригата има пълно национално покритие с присъствие в големите градове, главните пътища и основните пътни артерии, както и в по-малки населени места.
"ПЕТРОЛ" АД ВИ ДАВА ШАНС ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ КАТО:
Продавач-консултант в бензиностанция намираща се в с. ДРАГИЧЕВО, Главен път Е79 Перник – София
Основни задължения и изисквания:
- Бързо и качествено обслужване на автомобилите при зареждане с гориво;
- Поддържане района на бензиностанцията в добро състояние - приветливо и подредено;
- Участване в активно предлагане на стоки в активна продажба;
- Обслужване на клиентите любезно, внимателно и коректно съобразно стандартите и изискванията на фирмата;
- Лоялност и чувство за отговорност;
- Мотивация, комуникативност и желание за работа;
Ние предлагаме :
- Коректност и прозрачност в трудовите отношения;
- Основно възнаграждение;
- Допълнително възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Бонус при постигнати резултати;
- Работно облекло;
- Гъвкаво работно време на смени;
- Въвеждащо обучение във връзка с изпълнение на служебните Ви задължения;
- Възможност за дългосрочна работа;
- Реални възможности за кариерно развитие;
Работата е подходяща за хора с добри комуникативни умения, желание за работа с клиенти в динамична среда и способност за работа в екип. От кандидатите не се изисква предишен трудов стаж.
Работата включва пълно фирмено обучение, възможност за развитие, развиване на уменията за работа в екип, гъвкаво работно време и програма за мотивация.
Ако проявявате интерес, изпратете автобиография на български език или я занесете на обекта.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности