Продавач - консултант

Зоомагазин ЗооФамилия търси своя позитивен човек за позицията Продавач - Консултант.
Подходящият кандидат трябва да обича животните и да има познания относно света на кучетата, котките, гризачите, птичките и рибите. За всичко, което не знае, ние ще го научим :)
Магазинът се посещава от много деца, затова печелившият кандидат ще бъде ангажиран с обяснения към малчуганите относно света на животните и техните хранителни навици.
Работното време е гъвкаво и съобразено с възможностите на персонала, като работното време на магазина е от 10 до 20 часа от понеделник до петък.
Основни функции и задължения:
- грижа за животните - ежедневна смяна на храна и вода
- ежемесечно почистване на клетките - в магазина се предлагат главно гризачи, без кучета и котки
- поддържане на добра хигиена на работното място и стелажите на магазина
- приемане и етикиране на стока
- работа с кантар, ПОС терминал и каса
- консултиране на клиентите относно нуждите на животните и как те да бъдат задоволени
- информиране на управителя при евентуални проблеми, липсващи стоки и възникнали казуси
- приемане на поръчки
Изисквания към кандидата:
- Енергичност и искрена заинтересованост относно поддържане на добрите условия на живот на животните в магазина.
- Да обича животни и деца
- Да има познания поне за една определена група животни
- Позитивна личност, способна да се справя сама с възникнали казуси
- Комуникативна личност - човек, който е готов да консултира клиентите, за да ги информира и който няма да спести на управителя възникнали проблеми
- Работлива личност - работното ни време е гъвкаво, но това не означава, че работа няма :)
- Коректност - ние сме коректни, затова очакваме същото от вас
- Човек, за който работното място ще му носи удоволствие и няма да работи само за пари
Ние предлагаме:
- Трудов договор и осигуровки
- Коректност и гъвкавост
- Позитивно отношение и сме отворени за всякакви предложения от ваша страна
- Ние не сме стандартен зоомагазин - предлагаме различни услуги и решения на нашите клиенти
Очакваме вашите сериозни кандидатури!
Успех на всички кандидати :)

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности