Продавач-консултант

"Desizo Monni Retail” е международна компания и е бизнес партньор на световно известни марки като Calvin Klein, Hugo Boss, Ermenegildo Zegna, Giorgio Armani. Компанията е собственик на две марки за мъжки костюми – “Desizo Monni” и "Monni". Дизайнерът на магазините на Philipp Plein създава луксозния облик на първия бутик на Desizo Monni.

Продавач - консултант
Италианският бранд DESIZO MONNI лидер в мъжката мода, търси мотивирани, енергични и амбициозни кандидати за позицията продавач-консултант за магазините си в София на 4, 6, или 8 часов работен ден . Ако умееш да убеждаваш хората, разполагаш с търпение и ентусиазъм , значи притежаваш най-важните качества на идеалния кандидат за нас.
Изисквания към кандидатите :
- Отговорност, надеждност и коректност
- Умения за работа в екип
- Добри комуникативни умения
- Опит в областта на продажба в модния ритейл ще се счита за предимство
Ние Ви предлагаме :
- Гъвкаво работно време 4, 6, 8 часови работни смени
- Трудов договор отговарящ на българското законодателство
- Конкурентно и сигурно заплащане
- Допълнителен личен бонус
- 20 дни платен годишен отпуск
- Реални възможности за кариерно развитие и израстване в компанията
- Интензивно въвеждащо обучение
- Професионална работна среда в приятна атмосфера и мотивиран екип
Отговорности:
- Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект
- Приемане на стока
- Грижа за естетическия вид и хигиената на магазина
- Приветливо, посрещане на клиентите в търговските обекти.
- Подреждане на търговските и складовите помещения, съгласно създадените ВМ правила
- Работа със специализиран софтуер на каса и терминали за плащане.
Ако желаете да се развивате в модната индустрия в марка лидер на българския пазар ще очакваме Вашите документи за кандидатстване /АВТОБИОГРАФИЯ,АКТУАЛНА СНИМКА и телефонен номер за обратна връзка/ Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
ДЕСИЗО МОННИ РИТЕЙЛ АД

June 10th, 2022

София

Производство