Продавач консултант/ка

Продавач консултант в нов магазин за железария ,ел. и строителни материали.
Предимство и договаряне със запознати с естеството на работата и стаж в сферата!
Заплатата е стартова!
Допълнителна информация и събеседване след изпращане на CV!
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект;
- Прилагане на търговската политика на компанията;
- Следене за търговския вид на предлаганите артикули, етикетирането и означенията;
- Приема, подрежда и аранжира стоката;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование;
- РАБОТА, СТАЖ и ОПИТ на подобна позиция с търговски софтуер!!!;
- Желание за работа и развитие в сферата на търговската дейност;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Отговорност, инициативност, организираност и умения за работа в екип;
- Компютърна грамотност.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Пълно работно време
- Мотивиращо възнаграждение;
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
- Личностно и професионално развитие в областта;
- Възможности за развитие във фирмената йерархия.
В случай, че нашето предложение Ви допада, и отговаряте на нашите изисквания, ще очакваме от Вас автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Ямбол

Търговия и Продажби