Продавач консултант за скара на дървени въглища

Ти си свеж/а и умееш да се усмихваш, а ние предлагаме работа с невероятни клиенти!
Ти обичаш работата в екип, а нашият е свеж, млад и гостоприемен!
ВРЕМЕ Е ДА СЕ СРЕЩНЕМ!
Ако и ти мислиш така, изпрати ни CV с актуална снимка и очаквай да се свържем с теб .
Отговорности:
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- Поддържане на приятна и гостоприемна работна атмосфера
Изисквания към кандидатите:
- Усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност
- Комуникативност
- Положителна нагласа
- Желание за развитие
- Умения за работа в екип
- Отговорност и точност
Ние ви предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение
- Трудов договор .
- Осигуровка
- -Осигурена консумация на храна по веднъж на смяна
- Работно време от 10:00 до 19:00
- Чудесен и сплотен екип
Обекта се намира в гр. Бургас ул. Одрин срещу завод Победа!

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм