ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

Набираме персонал за фирмения ни магазин в гр. Бургас ул. Кирил и Методий 55 - магазин TED Spirits - алкохолни ,безалкохолни напитки и шоколадови изделия.
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
Основни отговорности:
- Приемане на плащанията на клиенти на каса.
- Работа с касов апарат и POS терминал за картови разплащания .
- Контрол и съответствие на стоките, които маркира.
- Бързо и качествено обслужване на клиенти.
- Приемане и подреждане на стока по регалите.
- Поддържане на чистота в магазина.
- Извършване на ежедневни ревизии
Изисквания:
 Комуникативни умения.
 Коректност и вежливост във взаимоотношенията с клиенти и колеги.
 Опит в сферата с алкохолни напитки и пакетирани изделия е предимство.
 Средно образование.
Ние предлагаме:
 Два дни се работи, два дни се почива. Работно време лятно -8:30-21:00; зимно 8:30-20:00.
По двама продавач-консултанти на смяна и управител.
Въвеждащо фирмено и продуктово обучение
 Динамична работа в млад екип.
 Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати- твърда гарантирана заплата плюс процент от оборота.
 Целогодишна заетост;
 Коректност.
Ако проявявате интерес и искате да станете част от нашия екип, изпратете автобиография и актуална снимка .
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби