ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Няма описание

Основана през 1998 г. в Турция, Tudors се превърна в лидер в производството и търговията на мъжки ризи и аксесоари.
Вече 20 години марката активно се развива и присъства на международната модна сцена. Моделите на Tudors могат да бъдат открити в 17 страни с над 230 собствени магазина.
В мултинационалното семейството на Tudors има повече от 1000 служители, които споделят едни и същи ценности и всеки ден се ангажират с успеха на марката и удовлетвореността на клиентите.
За обектa си в град СОФИЯ, бул.Витоша 63 набираме кандидати за позиция Продавач-консултант.
Ако се интересувате от мода и обичате да работите в динамична среда, това е вашето място!
Отговорности:
-консултиране и професионално обслужване;
-познаване на предлаганата стока в магазина;
-приемане, подреждане и аранжиране на стоката по утвърдени фирмени стандарти;
-аранжиране на манекените по утвърдени фирмени стандарти;
-поддържане на търговския вид и хигиена на работното място;
-следене за търговския вид на предлаганите стоки, наличието на етикети и означения за
продажна цена;
Изисквания:
-завършено минимум средно образование;
-английски език;
-лоялност и отговорност;
-комуникативност и динамичност;
-организираност;
-умение за работа в екип;
-работа с касов апарат, ПОС терминал и складова програма.
Ние предлагаме:
-осигуровки върху реално възнаграждение;
-допълнително финансово стимулиране, свързано с постигнатите фирмени цели;
-ваучери за храна в размер на 80 лева;
-работа по предварително подготвен съгласуван график;
-периодични обучения;
-осигурено работно облекло;
-професионална работна среда и приятелска атмосфера.
При интерес от Ваша страна, моля изпратете актуална автобиография със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю..
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби