Продавач-консултант

Ние сме експерти в откриването на възможности и в развитието на пълния потенциал на хората. Насреща сме, за да съдействаме в откриването на подходящата работа, а също и за консултация каква да бъде следващата стъпка в професионалното развитие. EmpoWEr е съставен от експерти с дългогодишен опит и задълбочени познания във всяка от сферите на дейност по:Подбор на човешки ресурси и бизнес консултация за оптимизиране на екипа;Отдаване под наем на персонал при временни проекти;Кариерно ориентиране на хора, които имат нужда от съдействие и професионална помощ.

Наш клиент, месокомбинат с дългогодишен опит, търси да назначи:

Продавач-консултант в магазин за месо

Основни задължения:

- Излага, подрежда и се грижи за съхранението на стоките в магазина;
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- Информира клиентите за характеристиките на продуктите;
- Консултира клиентите;
- Работа с касов апарат;

Изисквания:

- Опит на подобна позиция
- Умения за работа с касов апарат
- Отговорно и позитивно отношение към работата

Компанията предлага:

- Трудов договор
- Мотивиращо заплащане - заплата + процент от оборота
- Подарък фирмени продукти всеки месец
- Преференциални цени при закупуване на стока от магазините
- Удобна локация на обектите, в близост до метро станции - Лъвов мост, Бели Дунав и Център

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля, изпратете ни автобиография.
Кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на осъществяване на подбор.
EmpoWEr has License №3011/22.04.2020 for providing human resources services

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби