Продавач - консултант в зоомагазин

Зоомагазин до Централна ветеринарна клиника търси да назначи продавач-консултант.
Работно време на магазина е от 9.30 до 19.00 часа.
Работи се по схема 5 работни дни / 2 почивни дни.
ПРЕДЛАГАМЕ:
· Работа в просторен, модерен тип магазин, с грижа за домашни любимци
· Възможности за развитие в други сфери на търговска дейност на фирмата при интерес
· Отпуски съобразно изискванията на закона
ИЗИСКВАНИЯ:
Комуникативни; Позитивни; Приветливи; Любезни; Енергични; Отговорни
Не се изисква опит на подобно работно място или познаване на пазара, но личния опит с домашни любимци, ще бъде предимство
Любовта към животните е задължително условие

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
· обслужване на клиентите, включително консултации;
· подреждане и аранжиране на стоките;
· следене на срокове на годност и налични количества
· полагане на грижи за живите животни в магазина
· работа с касов апарат и парични потоци
· работа с компютърната система

При интерес моля изпратете CV и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби