ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В РЕСТОРАНТ С КУЛИНАРЕН И ДЕЛИКАТЕСЕН ЩАНД

Няма описание

МАНДЖЕРА Е РЕСТОРАНТ / КАФЕ-СЛАДКАРНИЦА / ПЕКАРНА / КУЛИНАРЕН И ДЕЛИКАТЕСЕН МАГАЗИН

Успешно съчетахме европейската визия на ресторант на самообслужване и по меню
с българските предпочитания към вкуса на храната, уютната атмосфера и внимателното обслужване.

Подбираме прецизно нашите продукти и използваме висококачествени суровини за работа.

Ресторантът ни разполага със съвременно ново оборудване и прекрасна лятна градина.

Ако обичате динамична работа сред хора и обожавате вкусната храна, пред Вас се открива възможност да станете част от нашия екип!

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

● ЦEЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ
● Работно време на смени по график с гарантирани почивки
● ПОЧИВНИ ДНИ ПО ВРЕМЕ НА КОЛЕДНИ,НОВОГОДИШНИ И ВЕЛИКДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ
● Трудов договор и платен годишен отпуск/20 дни+1 за рожден ден/
● Платено фирмено обучение
● РАБОТА ПО ВРЕМЕ НА ПАНДЕМИЯ
● Конкурентно заплащане
● Осигуровки изцяло за сметка на работодателя
● Възможност за професионално развитие
● Постоянен и дългосрочен ангажимент.
● Осигурени храна, напитки и облекло
● Атрактивни намаления на храната в ресторанта по време на работа и за вкъщи
● Осигурен транспорт за 2-ра смяна

ОТ ВАС ОЧАКВАМЕ:

● Сръчност, Бързина и Енергичност
● Уважително отношение към клиенти и колеги
● Поддържане на добра работна дисциплина и колегиални отношения
● Спазване стриктно на вътрешно-фирмените правила за работа
● КОМУНИКАТИВНА, ПОЗИТИВНА И ЛЮБЕЗНА ЛИЧНОСТ

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

● СЕРВИРАНЕ ПО МЕНЮ И ОТСЕРВИРАНЕ В ТЪРГОВСКАТА ЗАЛА
● Обслужване на клиенти на кулинарен щанд и работа на каса.
● УМЕНИЕ ДА ПРЕДЛАГА КУЛИНАРНАТА ПРОДУКЦИЯ.
● Следене и поддържане добра визия на кулинарния и деликатесен щанд
● Приготвяне на напитки
● Спазване стриктно на санитарно–хигиенните изисквания за работа и поддържане на добра хигиена на работното място и търговската зала.

Ако нашето предложение Ви допада и се чувствате уверени и мотивирани за тази работа, моля изпратете автобиография придружена с актуална снимка и телефонен номер.
Oдобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за контакт :0892 222 859 или 0878 640 755 от понеделник до събота от 09:00 ч. до 17:00 ч.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм