Продавач-консултант в магазин за ортопедични продукти

Спорт и здраве 19 ЕОOД е компания насочила вниманието си към подобряване на ортопедичното здраве на всеки човек.Използвайки финладската технология за направа на 100 % индивидуални ортопедични стелки само за 10 мин ,ние сме уверени ,че е напълно възможна промяна на ортопедичния статус на всеки човек почти веднага.
Поради разширяване обема на работа в гр. Пловдив ,компанията търси да назначи продавач-консултант в магазин за ортопедични продукти(основно изработка на стелки на място)
Нашите изисквания са:
-Високо мотивирана личност с интерес към технологиите и работа с клиенти на място.
Опит в кинезитерапия,рехабилитация и други сродни професии по поддържане на ортопедично здраве ще се считат за предимство.
Вашите задължения ще бъдат:
- Предлагане и изработка на ортопедични стелки на място в магазина.
-Консултиране на клиента за най-подходящия за него продукт.
Ние Ви предлагаме:
-Пълен работен ден
-Основна заплата + осигуровки и възможност за допълнителни приходи в зависимост от вашите резултати
-Обучение и сертифициране според изискванията на Финландската компания основател
-Възможност за развитие в сфера подпомагаща човешкото здраве.
-Само одобрените кандидати ще получат покана за интервю!

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби