Продавач-консултант в магазин за обувки за 4,6 или 8 часа

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

За наш клиент, международна компания за продажба на обувки, търсим:

Продавач-консултант в магазин за обувки в мол Сердика, Парадайс или кв. Банишора

Отговорности:

  • Подреждане и аранжиране на стоката в обекта според стандартите на бранда;

  • Познаване на пълната гама от предлагани продукти;

  • Консултиране и обслужване на клиентите при избора на продукти;

  • Работа на каса.

Идеалният кандидат:

  • Има интерес към продажбите;

  • Има желание да се развива в сферата на търговията;

  • Харесва динамичната среда и работи добре в екип;

  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Фирмата предлага:

  • Твърдо възнаграждение и мотивираща бонус схема;

  • Възможност за работа на 4,6 или 8 часа;

  • Работа по предварително изготвен график;

  • Приятелска атмосфера;

  • Ваучери за храна;

  • Дългосрочна заетост с възможност за професионално развитие във фирмената структура.

  • Кандидатсване:
    Изпратете ни
    Вашата
    автобиография

  • Преглеждане на

    автобиография:

    Съпоставяне на уменията на
    кандидата спрямо търсения
    профил

  • Интервю:

    Покана за лично или
    онлайн интервю

  • Договор:

    Започване на работа
    в Тренквалдер или
    при наш клиент

Your success is our ambition.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби