Продавач консултант в магазин за дрехи - PAUSE JEANS - ВИТОШКА

"Богара" ООД, един от най-големите производители на дрехи в България, собственик на две модни марки – "Pause jeans" и "Negative". Нашата компания е основана през 1999 г., имаме доста голям опит в производството на облекло CASUAL. Горди сме да кажем, че ние произвеждаме висококачествени дрехи с уникална визия, всички направени с превъзходни платове и материали от Италия. Нашите дизайнерски марки са водещи на българския моден пазар. С абсолютно уникални дизайни, нашите платове комбинират комфорт със стил, иновации с качество, помагайки на модните съзнателни хора да изработят своя перфектен външен вид.

PAUSE JEANS търси инициативна личност за позицията продавач консултант в магазин за дрехи PAUSE JEANS - ВИТОШКА
ИЗИСКВАНИЯ:
- Инициативност;
- Умения за работа в екип;
- Способност за поемане на отговорност;
- Клиентски ориентирано поведение;
- Средно образование;
- Опит в търговията с дрехи, обувки и аксесоари се счита за предимство;
- Владеене на Английски език се счита за предимство;
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Любезно и качествено обслужване на клиентите;
- Консултиране на клиентите при техния избор;
- Активно участие в дейностите по популяризиране и продажба на стоки с марката Pause Jeans;
- Поддържане търговския вид и хигиената на работното си място;
- Грижа за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули в магазина и витрина.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор;
- мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите;
- динамична и предизвикателна работа;
- отлични условия за работа;
При проявен интерес, моля да изпратите своята автобиография на български език с актуална снимка.
Може да се свържете с нас на телефон: 0897331631
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално.
За събеседване ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати ,които отговарят на изискванията посочени по горе.
Благодарим Ви, че прочетохте внимателно нашите условия и изисквания!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби