Продавач консултант в магазин за дрехи - PAUSE JEANS - S MALL СЛИВЕН

"Богара" ООД, един от най-големите производители на дрехи в България, собственик на две модни марки – "Pause jeans" и "Negative". Нашата компания е основана през 1999 г., имаме доста голям опит в производството на облекло CASUAL. Горди сме да кажем, че ние произвеждаме висококачествени дрехи с уникална визия, всички направени с превъзходни платове и материали от Италия. Нашите дизайнерски марки са водещи на българския моден пазар. С абсолютно уникални дизайни, нашите платове комбинират комфорт със стил, иновации с качество, помагайки на модните съзнателни хора да изработят своя перфектен външен вид.

PAUSE JEANS търси инициативна личност за позицията продавач консултант в магазин за дрехи PAUSE JEANS S MALL
ИЗИСКВАНИЯ:
- Инициативност;
- Умения за работа в екип;
- Способност за поемане на отговорност;
- Клиентски ориентирано поведение;
- Средно образование;
- Опит в търговията с дрехи, обувки и аксесоари се счита за предимство;
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Любезно и качествено обслужване на клиентите;
- Консултиране на клиентите при техния избор;
- Активно участие в дейностите по популяризиране и продажба на стоки с марката Pause Jeans;
- Поддържане търговския вид и хигиената на работното си място;
- Грижа за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули в магазина и витрина.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор;
- мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите;
- динамична и предизвикателна работа;
- отлични условия за работа;
При проявен интерес, моля да изпратите своята автобиография на български език с актуална снимка.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално.
За събеседване ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати ,които отговарят на изискванията посочени по горе.
Благодарим Ви, че прочетохте внимателно нашите условия и изисквания!

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби