Продавач консултант в магазин за дрехи Милано

Няма описание

Магазин Милано търси инициативна личност за позицията продавач консултант в магазин за дрехи
ИЗИСКВАНИЯ:
- Инициативност;
- Умения за работа в екип;
- Способност за поемане на отговорност;
- Клиентски ориентирано поведение;
- Средно образование;
- Опит в търговията с дрехи, обувки и аксесоари се счита за предимство;
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Любезно и качествено обслужване на клиентите;
- Консултиране на клиентите при техния избор;
- Поддържане търговския вид и хигиената на работното си място;
- Грижа за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули в магазина и витрина.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор;
- мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите;
- динамична и предизвикателна работа;
- отлични условия за работа;
При проявен интерес, моля да изпратите своята автобиография на български език с актуална снимка.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално.
За събеседване ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати ,които отговарят на изискванията посочени по горе.
Благодарим Ви, че прочетохте внимателно нашите условия и изисквания!

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби