ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В МАГАЗИН ССС, МОЛ МАРКОВО ТЕПЕ

CCC е пазарният лидер в търговията на дребно с обувки и един от най-големите производители в Европа. Групата има над 700 магазина, разположени в търговски центрове в 22 страни, както и собствена фабрика за кожени обувки в Полша. Компанията продава над 50 милиона чифта обувки годишно.  CCC въвежда най-новите тенденции в света на модата на европейския пазар, като в същото време предлага достъпни цени.  Компанията е фокусирана към доброто обслужване и работи за това, предлаганата продуктова гама и качеството на услугата да отговарят на най-високите очаквания на клиентите.

Искаш да станеш част от екипа на голяма международна компания?
ССС Обувки България ЕООД, част от Групата CCC S.A. е една от най-големите компании за търговия на дребно с обувки в Централна Европа и най-големият производител на обувки в Европа. През годината CCC продава близо 50 милиона чифта обувки.
Днес в България приветстваме клиентите си в 17 магазина, в София и страната.
За нашият магазин ССС в Мол Марково тепе, в град Пловдив, търсим позитивни, мотивирани и отговорни ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ за работа на 8 (осем), 6 (шест) или 4 (четири) часов работен ден.
Описание на позицията и основни задължения:
• Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект
• Приемане на стока
• Подреждане и аранжиране на стоката съгласно стандартите на ССС
• Грижа за естетическия вид и хигиената на магазина
• Работа на каса
• Увеличаване на продажбите чрез грижа за удовлетвореността на клиентите
• Активно участие в създаването и поддържането на ефективен екип
Ние предлагаме:
• Гъвкаво работно време – работи се по график
• Трудов договор отговарящ на българското законодателство
• Конкурентно и сигурно заплащане
• 20 дни платен годишен отпуск
• Реални възможности за кариерно развитие и израстване в компанията
• Интензивно въвеждащо обучение
• Професионална работна среда в приятна атмосфера и мотивиран екип
Изисквания към кандидатите:
• Отговорност, надеждност и коректност
• Ентусиазъм и мотивираност за работа в динамична среда
• Умения за работа в екип
• Желание за работа на смени, включително през уикенда
• Опит в сферата на търговията ще се счита за предимство
• Интерес към модата и страст към обувките
Ако смятате, че Вие сте нашият кандидат, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона кандидатствай.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване на процедурите регламентирани в ЗЗЛД.
Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби