Продавач - консултант в хранителен магазин

Няма описание

„Славянка“ ЕАД гр. Горна Оряховица търси да назначи Продавач-консултант във фирмения хранителен магазин.
Изисквания и задължения към кандидатите:
отговорно и коректно отношение към работния процес;
любезно и учтиво обслужване на клиентите;
приемане и аранжиране на стоките;
грижа за добрия търговски вид на магазина;
следи за наличието на етикети и срока на годност;
умения за работа/отчетност на парични средства и касов апарат;
опит в работата със специализиран складов софтуер е предимство
Ние предлагаме:
атрактивно и редовно заплащане;
трудов договор;
график на работа само на ДНЕВНИ смени, без неделя;
отлични условия на труд в добре организирана работна среда;
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Шофьори, Куриери