Кучкуделова, Курухубева and Скринска-2013 logo

Продавач-консултант / Urbanize Shop

Няма описание

Кои сме ние

Urbanize Shop е създаден през 2007 г. и до момента е уникален по рода си на Българския пазар магазин за дрехи, обувки и аксесоари. Вече 15г. селектираме продукти от марките, които ни вдъхновяват: Carhartt WIP, EDWIN, Dickies, Superga, Pointer, Democratique Socks. Ние сме е част от градската субкултура, обичаме това, което правим и се радваме на възможността да поддържаме и разнообразяваме стилът на нашите клиенти.

Какво предлагаме

Търсим да назначим продавач-консултант целогодишно за дните петък, събота и неделя от 10:30 до 19:30ч.

- Работа в центъра на София на комуникативна локация
- Малък и сплотен екип
- Спокойна работна среда
- Обучение за работа с вътрешнофирмените системи
- Обучение за предлаганите марки и продукти
- Договор и осигуровки
- Заплащане от 40лв/ден
- Възможност за развитие според постигнати резултати и мотивация

*Работата в магазина не е с постоянно целодневно натоварване, поради което е подходяща за хора работещи на свободна практика (freelance) или студенти, на които учебния процес не би бил в конфликт с работното време и дни.

Какво очакваме от Вас

Не държим толкова на предходен опит на подобна позиция, колкото на потенциала и мотивацията на кандидатите дългосрочно.

Изисквания:

- Завършено средно образование
- Навършени 18 години
- Приветлив външен вид
- Разговорен английски език е плюс
- Компютърна грамотност
- Желание за научаване на информация за марките, размери, модели, платове, обработки и други
- Желание за работа с клиенти

Задължения:

- Обслужване на клиенти в магазина
- Обработка и изпращане на пратки поръчани по интернет
- Работа с касов апарат и каса
- Работа с ПОС терминал
- Работа с компютърна система за продажби и наличност

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби