Продавач-консултант

Начало на строителни хипермаркети ТеМax дава първият изграден магазин в грaд Добрич през 2007г. От тогава се развиваме непрестанно, като увеличаваме продуктовия си набор, достигаме до все повече клиенти, и се опитваме да задоволим всяко желание. В TeMax ще откриете всичко необходимо за строителството, ремонта, обзавеждането и декорирането на Вашият дом и градина. Асортиментът е съвкупност от признати, доказали  се български марки и широка гама продукти утвърдени на пазарите в Италия, Испания, Полша, Турция и КНР.Мисията на фирмата е свързана със задоволяване нуждите на потребителите от стоки за дома и строителството, осигуряващи максимална полезност и качество, на най-ниски цени. Нашата цел е създаване на разнообразни възможности за изгодно пазаруване чрез постоянни промоции и специални оферти.ТеМаx се стреми към непрестанно развитие, растеж и запазване на своите позиции в днешния динамичен и силно конкурентен пазар. За успешното развитие на всяка организация, важна роля и значение имат взаимоотношенията с бизнес партньорите и контрагентите. ТеМax държи на доверието, коректността и честните отношения, гарантиращи успех и за двете страни.Персоналът на фирмата, състоящ се от квалифицирани консултанти, е движещата сила за успехите на TeMax. Чрез развитието на техническите и професионални умения на служителите ни, ние можем да отговорим на изискванията на клиeнтите и предизвикателствата на пазара. Ние вярваме в изграждането на морално и етично управление на всички нива, като се стараем да поставим тези принципи в съзнанието на Нашите клиенти и служители за едно по добро бъдеще.За Нас клиентът е на първо място. Убедени сме, че най-добрата "сделка" е тази, при която и двете страни са доволни. Държим клиентите ни да получат най-доброто. Всеки потребител получава нужното внимание, насочено към неговите персонални потребности и изисквания.

Верига строителни хипермаркети ТеМакс, представени в редица градове в България, развиваща търговия на дребно със строителни материали, стоки за дома, бита и градината, търси да назначи Продавач-консултант при много атрактивни работни условия в строителен хипермаркет ТеМакс в град Сливен.
Основни задължения за длъжността:
- обслужва клиентите любезно
- консултира клиентите и презентира асортимента
- реализира продажби
Средно образование;
Компютърна грамотност – работа с MS Office и MS Excel, опит при работа със складови програми;
Старание, организираност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;
Приветливо излъчване и отлични комуникационни умения;
Инициативност и креативност;
Подходящият кандидат:
- притежава специализирани познания за предлаганите артикули в отдела
- бързо и качествено обслужва клиентите
- има отлични комуникативни и презентационни качества
- е лоялен, точен и отговорен
- е наблюдателен и експедитивен
- има желание за развитие
Предимство е опитът на подобна позиция.
Ние предлагаме:
- кариерно развитие;
- разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда на амбициозна компания;
- коректност и дългосрочност;
- коректни трудови отношения;
- атрактивно възнаграждение с бонусна политика;
- отстъпка в обектите на дружеството;
Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, ще очакваме Вашата автобиография.
Моля, прочетете нашите изисквания и кандидатствайте, единствено ако отговаряте на всички условия. Ние ще се свържем САМО с одобрените кандидати. Благодарим за разбирането!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби