Продавач- консултант

Фирма “Фикса” е с опит в бранша и водеща в сферата на автосервизната дейност, както и обслужването на клиенти в цялата страна. Във връзка с разрастването ни в различни области на България, търсим да назначим отговорен Продавач- консултант с потенциал за отговорник на обект, като предалагаме обучение и запознаване с процеса на работа и особеностите на дейността ни.
Описание на длъжността:
• Извършва директни продажби;
• Приемане на обаждания и запитвания от клиенти;
• Приема и предава стока на клиенти и към търговските офиси на фирмата;
• Изготвя оферти;
• Издаване на фактури;
• Поддържа и развива контактите с клиентите на фирмата;
• Дава технически консултации;
• Изготвя на поръчки към доставчици;
Задължения:
- прием на постъпващите автомобили, обслужване на клиентите и издаване на необходимите документи;
- отчитане на каса и дейност;
- организиране на работния процес в автосервиза;
- изготвяне на дневни и месечни отчети;
- професионално отношение и отговорност;
- работа с ERP софтуер;
Изисквания:
* средно образование е задължително;
* опит на подобна позиция е предимство;
* желание за дългосрочна заетост;
* желание за обучение в сферата;
* организираност и спазване на установени процедури;
* коректност, лоялност, комуникативност и умения за работа в екип;
* отговорност при изпълнение на поставените задачи и към предоставеното оборудване за работа;
* техническо образование е предимство;
* техническа грамотност и опит с работа на каса и компютър и ERP система;
* опит в склад е предимство;
Ние предлагаме:
* фиксирано работно време - от 8 до 17ч.
* възможност за развитие;
* трудов договор и редовно заплащане на атрактивна заплата;
* бонуси за добре свършена работа;
* вътрешно- фирмени обучения;
* постоянна работа на пълен работен ден;
* позитивна работна атмосфера с екип от професионалисти;
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби