voice_chat
                Възможност за дистанционно интервю logo

Продавач-консултант, Ring Mall, 8-часов и 4-часов работен ден

Еnglish Home е лидер в областта на луксозният домашнен текстил и аксесоари за дома.Компанията е създадена през 2008 година с централен офис в Истанбул, Турция.В момента English Home разполага с над 400 магазина на територията на Турция, Украйна, Гърция, Румъния, Полша и разбира се България с търговски обекти в София (6), в Бургас (1), в Пловдив (1), във Варна (1), в Велико Търново(1), в Русе (1) Всички магазини на English Home се намират на топ локации и се отличават с изискан интериор и елегантен аранжимент.Концепцията на марката е вдъхновена от британския "кънтри" стил, както и съчетания от пастелни тонове и изящни флорални мотиви, характерни за ориенталската култура. English Home предлага решение за всеки клиент, който иска да превърне дома си в уютно, стилно и комфортно място. Това е възможно благодарение на предлагането огромно разнообразие от продукти и аксесоари, отличаващи се с изключително високо качество и достъпни цени. Марката се отличава с комбинацията от класическа визия, нежни цветови композиции, висококачествени материали и изключително клиентско обслужване. Нашата мисия: Да направим света едно по-красиво място с нашите продукти, за да се почувстват нашите клиенти като у дома си, дори когато не са!Нашето мото:Нашият дом е и ваш дом! Добре дошли у дома!

Нашият дом е и ваш дом! Добре дошли у дома
"English Home" е лидер в сектора на домашния текстил и аксесоари за дома с над 400 търговски обекта в Европа и Азия.
Ние сме се посветили на идеята да направим света едно по-красиво и уютно място за живеене благодарение на нашите висококачествени продукти, така че нашите клиенти да се почувстват като у дома си дори, когато не са.
Днес в България приветстваме клиентите си в 11 магазина.
При нас на първо място е отличното обслужване на клиентите! Като ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ трябва да вършиш много неща едновременно и да ти харесва постоянно да си в движение.
Основни задължения:
-Предоставяш отлично обслужване на нашите клиенти;
-Отлично познаване и професионално предлагане на продуктовият асортимент;
-Работа на каса ;
-Получаваш и обработваш доставките със стока съгласно вътрешните правила на фирмата;
-Грижа за вида на магазина;
Изисквания:
- Отговорност и висока степен на лична дисциплина;
-Способност за работа в екип;
- Позитивно и приветливо отношение при работа с клиенти;
-Енергичност и отлични комуникативни умения;
-Опит на сходна позиция се счита за сериозно предимство ;
Какво предлагаме:
-Коректно заплащане и дългосрочна заетост;
- Комфортна и приятна работна среда;
- Обучения и развитие в компанията;
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване на процедурите регламентирани в ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби