ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Няма описание

Ресторант за бързо хранене „Тракийски гозби“ в ЖК Тракия търси да назначи ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.
Основни задължения:
- Сипване на храна от топла и студена витрина и предаването й на клиента;
- Обслужване на клиентите на каса;
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект;
- Зареждане на витрините с готовата храна;
- Позитивно и учтиво обслужване на клиентите в търговския обект;
- Работа по график с два почивни дни в седмицата;
- Работа с касов апарат, ПОС терминал и стокова програма;
- Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така и собствения му външен вид и работно облекло
Изисквания за заемане на длъжността:
- Креативност, комуникативност, организационни способности и умения за работа в екип;
- Съзнателна, отговорна и енергична личност, полагаща старание за постигането на високи оперативни резултати;
- Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Владеенето на разговорен английски език ще си счита за предимство
Ние Ви предлагаме:
- Работа в мотивиран и амбициозен екип;
- Пет дневна работна седмица и осем часови работни смени
- Осигурено работно облекло и безплатно хранене по време на работна смяна
- Стимулиращо възнаграждение
- Постоянен трудов договор
- Коректно отношение и спазване на трудовото законодателство
Ако проявявате интерес към обявената позиция и желаете да кандидатствате, изпратете ни Ваша автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм