Бранков, Певецова and Бодуров-2005 logo

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Марката Badoo е на българския пазар от 1990 г., с идеята да  предложи дизайнерски продукти, който да посреща очакванията на хората с високи изисквания за мода и качество на световно ниво.Сега Badoo има водеща роля в областта на  модата и дизайнерското облеклото за жени. Елегантна, модерна, стилна и женствена е линията на Badoo насочена към динамичната, успяла и амбициозна жена. Нашата цел е да предоставяме  на нашите клиенти едно уникално преживяване при пазаруване!  От появата си на българския пазар  от 1990 година, ние непрекъснато   инвестираме средста и време  в подобряването на условията на труд за нашите служители. Обучаваме свойте служители във фирмените ни  магазини  с най-новите концепции за бранда,  най-новите тенденции в областта на модата, като  поддържаме високите европейски стандарти в света на модата. В няколко града на отлични локации, магазините ни се отличават със своята стилна обстановка и професионален екип.

Продавач -консултант
Парадйс Център

Ние сме Badoo и прдлагаме на нашите клиенти висококачествени, бутикови облекла  с размери от 42 до 58.  Колекциите ни са: елегантни, модерни, стилни и  изключително женствени. Насочени сме към динамичната, успяла и амбициозна жена, като успяваме да задоволим изискванията както за бизнес етикет, така  и за специалните случай в живота ни.

Нашата кoмпанията е вносител и на BSB за България. Следващата ни стъпка е разширяване на тъгровската  мрежа. Бутиците на Badoo  към момента са пет с амбиция за сериозно позициониране на българския пазар.

Нашата мисия е да обслужваме клиентите си с професионализъм и да предоставяме уникално преживяване при пазаруване!

Ако желаете да придобиете нови умения или да утвърдите и развиете тези, които вече имате  това е старт, който ние ви предлагаме.

Нашето предложение:
- Гъвкаво работно време и график
- Мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите и екипно представяне
- Постоянна работа на трудов договор, с 20 дни платен годишен отпуск
- Възможност за кариерно развитие
- Дългосрочна работа в стабилна компания и екип, в който се ценят човешките качества
- Униформено облекло
- Фирмено обучение
- Отлични условия за работа в модерен магазин,
- Безплатни напитки
- Приятелска обстановка

Нашите изисквания:
- Минимум средно образование
- Владеене на английски език-разговорно
- Инициативност, комуникативност и презентационни умения
- Изградени трудови навици и чувство за отговорност
- Желание за дългосрочна работа в сферата на търговията
- Умение за работа в екип
- Лоялност и коректност

Основни задължения:

- Вежливо консултиране и обслужване на клиентите
- Аранжиране и поддържане добрата визия на магазина и витрините
- Работа с касов апарат и ПОС терминал
- Отлично познаване на предлаганите артикули

Успяхме ли да грабнем интереса ти?
Готов ли си да започнеш своето приключение?

Ако разпознаваш себе си в нашето предложение и сме успели да те впечатлим, изпрати ни своята автобиография.
 Моля, изпращайте автобиографии придружени с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на вашата

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби