ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ / ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН

„МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ“ ЕООД е мултибранд компания, представител за България на три популярни модни марки:KENVELO – марката, предлагаща младежки облекла и аксесоари в ежедневен и спортно-елегантен стил, която повече от 30 години е на световния пазар, а от 2006 г. е една от любимите модни марки на младите хора и в България.LEE COOPER – легендарният производител на деним с над стогодишна история, емблема на Британския рок и символ на качество, практичност и стил. Бранд, представен в над 70 страни по света, произвеждащ над пет милиона чифта дънки годишно.TIMEOUT – модната марка, създадена в Калифорния и носеща духа на най-слънчевия и лазурен американски щат. Ориентирана към младите и активни хора, търсещи ефектния стил, комфорта и перфектното качество за ежедневието и за свободното си време, днес марката има своите почитатели в Америка, Европа и Азия. Понастоящем „МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ“ ЕООД оперира с 28 магазина на територията на цялата страна.

Ние от Монтекристо Ритейл вярваме, човек изглежда добре тогава, когато се чувства така!
А всеки един от брандовете, които предлагаме - KVL by Kenvelo, Lee Cooper, Timeout - спазва стриктно мотото, че "модата не е лукс - тя е ваше право!".
Днес в България приветстваме клиентите си в 27 магазина.
При нас на първо място е отличното обслужване на клиентите! Ако ти харесва да споделяш отговорност и да се развиваш както в професионален, така и в личен план, то ти си един от нас.
За магазините ни в София обявяваме свободни места за позицията продавач-консултант.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование;
• Компютърна грамотност, работа с MS Office;
• Опит на същата или подобна позиция е предимство;
• Организираност и способност за работа в екип;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Отговорност и самодисциплина;
• Владеене на английски език е предимство;
ОТГОВОРНОСТИ:
• Професионално обслужване на клиенти;
• Работа с касов апарат, пос терминални устройства, ритейл програма, MS Office, e-mail и Internet;
• Получаване и обработка на стока;
• Поддържане на търговски вид на стоките;
• Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект;
• Материална и финансова отговорност, работа с парични средства;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Много добри условия на труд;
• Коректност и дългосрочна заетост;
• Работно време по утвърден месечен график;
• График на смени;
• Стартово основно възнаграждение - 1000лв. БРУТО
• Основно възнаграждение след 6ти месец - 1100лв. БРУТО
• Стимулираща бонусна схема (1% от генерирания месечен оборот при достигната лична цел; допълнителни 100лв. БРУТО при достигната цел на магазина; допълнителни 180лв. БРУТО при надхвърляне целта на магазина с над 10%);
• Вътрешнофирмено обучение;
• Възможност за развитие;
• 20 дни платен годишен отпуск;
• Отстъпки във всички магазини на компанията (от 50% до 70% служебна отстъпка);
• Ваучер за рожден ден на служител – 100 лв.;
• Карта Multisport;
• Ваучери за храна - 100 лв.;
МОЛЯ, УВЕРЕТЕ СЕ, ЧЕ ОТГОВАРЯТЕ НА ВСИЧКИ ОПИСАНИ ИЗИСКВАНИЯ!
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Подробна автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще бъде организирана среща за интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби