Продавач - Консултант

„ИНДУСТРИАЛНА ХИМИЯ ТРЕЙД“ ООД - Българска търговска компания, която се е утвърдила като коректен и надежден доставчик, предлагащ на всички свои партньори качествени продукти.
Във връзка с разширение на дейността, търсим мотивиран и отговорен кандидат, който има желание да заеме длъжността: Продавач-Консултант
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- извършва директни продажби на крайни клиенти в търговския обект;
- да има добри способности за пряка работа с клиенти;
- участва в инвентаризациите на търговския обект.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- подходящо образование;
- опит на подобна позиция е предимство;
- познаването на складова програма "Микроинвест" е предимство;
- английски език работно ниво е предимство;
- умения за работа в екип, отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- работа в престижна компания;
- мотивиращо заплащане;
- много добри условия за работа;
- дългосрочна заетост;
- оценяване на личния принос;
- стабилност в трудовите отношения;
- 8-часов работен ден, на смени ( от 08:00-17:00 и от 11:00-20:00 часа), 5 дни в седмицата.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето CV и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби