ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

"ВЕЛИДА"ООД е фирма,специализирана в продажбата на метали и изработка
на изделия от метал,леки метални конструкции,арматурни заготовки и др.
Фирмата търси да назначи ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ /работа в офис/.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- посрещане и обслужване на клиентите;
- приемане на парични суми в брой и издаване на касови бележки;
- приемане на поръчки;
- издаване на фактури.
ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
- завършено средно или по-високо образование ;
- компютърна грамотност ;
- елементарни умения по чертане ;
- отговорност и умения за работа в екип ;
- желание за дългосрочна реализация.
Кандидати с техническо образование имат сериозно предимство.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- възможност за професионална реализация ;
- отлични условия на труд ;
- много добро заплащане ;
- трудов договор ;
- осигурен безплатен обяд /кетъринг/ .
Ако това предложение представлява интерес за Вас, очакваме подробна автобиография.
САМО ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ , ОТГОВАРЯЩИ НА ИЗИСКВАНИЯТА ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ!
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани
само за целите на този подбор.

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби