Продавач - консултант, магазин за спортни стоки, София - Ринг Мол

SPORTISIMO екомпания, която се занимава с търговия на дребно. Предлагаме огромен избор от спортни принадлежности, облекло и обувки за всички възрастови категории.Фирмата е основана в Чехия през 1999 година и от тогава имаме изключително много доволни клиенти, които ни избират пред конкуренцията благодарение на огромния ни избор от качествена стока, която е на достъпни за тях цени. В нашите магазини ще намерите всичко, от което се нуждаете, както за Вашия спорт, така и за свободното време.

Нашата цел са доволните клиенти. Непрекъснато се развиваме, ела при нас и ти.

Изисквания:

  • Завършено средно образование

  • Енергичност

  • Коректност

Задължения:

  • Работа на каса

  • Обслужване на клиентите

  • Подготовка и допълване на стоки за продажба

Предлагаме:

  • Работа в доказана и стабилна международна компания

  • Конкурентно възнаграждение

  • Възможност за развитие и растеж

Ако смятате, че сте добър кандидат и позицията Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите автобиография.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби