ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ-МАГАЗИН ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ

„МАРТИ МАР” ЕООД се гордее, че е една от най-добрите дистрибуторски фирми за бързооборотни стоки (безалкохолни и алкохолни напитки, минерални води, хранителни продукти, консумативи), защото доставя качествена продукция в максимално бързи срокове. Дейността на фирмата е насочена към: магазини, супермаркети, ресторанти, барове, хотели, детски центрове и градини, кетъринг фирми. Обслужва търговски обекти, но също така е на разположение да снабдява частни празненства, балове, сватби, партита.

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ-МАГАЗИН ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ
"МАРТИ МАР” ЕООД е фирма създадена през 2001 г. със седалище в град Бургас. Фирмата заема челни позиции като дистрибутор на пазара за бързо оборотни стоки, алкохолни и безалкохолни напитки, хранителни продукти и мин.води. Дейността на фирмата е насочена пряко към: магазини, супермаркети, ресторанти, барове, хотели, детски центрове. Обслужва търговски обекти, но също така е на разположение да снабдява частни празненства, балове, сватби, партита.
С течение на времето фирмата започва да разработва канал за директна реализация на стоките си до краен клиент.
Основни задължения на кандидата:
* Работа се изразява в директна комуникация с контрагенти на живо.
* Обработка на фирмена документация
* Следене и анализиране на складови наличности
* Водене на каса, фактуриране и отчитане на парични средства
* Изпълнение на фирмени процедури, свързани с оперативната и административна дейност на офиса и търговската зала.
Изисквания:
*Компютърни умения;
*Комуникативни умения;
*Умения за работа в екип;
*Висока мотивация;
*Способност за „multi-tasking“
*Опит на подобна позиция в сферата на търговия на дребно ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ-
счита за предимство:
Ние Ви предлагаме:
*Целогодишна заетост
*Адекватно обучение с цел придобиване на умения за работата;
*Приятни условия на работа;
*Интересна работа в млад екип;
*Отговорна и дългосрочна позиция;
*Конкурентно заплащане;
*Шест дневна работна седмица;
*Нормирано работно време.
Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените по-горе изисквания, изпратете Ваша актуална автобиография със снимка.
Ние, ще се свържем с одобрените по документи кандидати и ще проведем интервю. Работата е предназначена за гр.Бургас.кв.САРАФОВО.Документите на всички кандидати са защитени по смисъла на ЗЗЛД."
За въпроси може да се свържете с Нас на тел:0893 33 44 33 Мартин Димов

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби