Продавач - Консултант

Във връзка с динамичното развитие на нашата дейност, търсим мотивирани хора, които да се присъединят към екипа ни.
Фирмата ни предлага най-големия асортимент на пазара от оборудване и консумативи за фризьори, козметици и маникюристи. Поради засиления интерес е открит нов шоурум-магазин в град Пловдив.
Ако сте комуникативни, амбициозни и с желание за работа, то ние с радост бихме Ви приветствали да станете част от нашия екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
* Приятна работна среда;
* Работа на пълен работен ден;
* Трудов договор
ОТГОВОРНОСТИ:
* Консултира и обслужва любезно клиентите в търговския обект;
* Получава, обработва и подрежда стоките в магазина .
* Грижи се за добрия вид както на стоките, така и на търговския обект в съответствие с изискванията.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА :
* Умения за работа в екип;
* Позитивно мислене и излъчване;
* Опитът в областта на продажбите и работа с клиенти се считат за предимство.
* Разговорно владеене на Английски
Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете CV с посочен телефон ,актуална снимка и e-mail за обратна връзка . Ше се обадим на всички одобрени за разговор интервю.
Телефон за връзка : 0878344554

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби