ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

  Започвайки дейността си основно с продажби на едро на спортни и ежедневни стоки за България, Глобал Брандс Дистрибюшън разработва своя верига от магазини, следвайки най-високите стандарти. Компанията се разраства значително от създаването й през 1992 г. В момента  оперира повече от 40 търговски обекта в цялата страна. Глобал Брандс е eксклузивен представител на световните марки Philipp Plein, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Lacoste, Guess, Liu Jo, GAS, Pepe Jeans, а така също и на марките Bally, Church’s, Michael Kors, Trussardi Jeans, Yamamay, Desigual и други. След повече от 20 години опит, компанията е разработила силно конкурентно предимство със стабилни позиции на българския пазар, което прави Global Brands Distribution желан бизнес партньор.

Фирма "Глобал Брандс Дистрибюшън" ООД е ексклузивен представител на световни марки като: Philipp Plein, Billionaire, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Santoni, Churche’s, Coccinelle, Lacoste, Guess, Bally, Trussardi, Michael Kors, Pepe Jeans, Liu Jo, Desigual, Yamamay, Superdry, Versace, Karl Lagerfeld, Fila, Salsa, и др.
Част от изброените марки са позиционирани в изискани монобранд магазини. Мултибранд магазини - Scandal, Scandal Kids, Fusion и Gentleman.
Ако сте амбициозни, мотивирани и динамични и искате да се докоснете до света на модата, то вие сте правилния човек!
Отговорности:
- Обслужване на клиентите по изградени фирмени стандарти;
- Попълване на документи, свързани с дейността;
- Участва в провеждането на ревизии;
- Познава предлаганите марки;
- Приемане и подреждане на стоки;
- Следене за правилното съхранение на стоките;
Изисквания:
- Опит в продажбите;
- Завършено средно образование;
- Комуникативност и учтивост ;
- Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
- Специализирано обучение;
- Реализация в динамично развиваща се, модерна компания;
- Точни и коректни трудови взаимоотношения;
- Възможност за израстване до позиция „Управител на магазин“;
- Гъвкаво работно време
Стартово възнаграждение плюс допълнителни бонуси при постигнати лични и общи цели.
Осигуровки върху пълното възнаграждение.
Моля, изпращайте автобиографии придружени със снимка .
Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на вашата кандидатура.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби