Продавач-консултант ЛЕТИЩЕ ПЛОВДИВ

Летище Пловдив е регионално летище, което обслужва Южен-Централен регион на България и население над 2 милиона души на разстояние от 1.5 часа по шосе. Летището се намира на 12 км югоизточно от град Пловдив - вторият по големина град и културна столица на страната. Разположен в самия център на Балканския полуостров, градът е подходяща отправна точка за пътуване из района. През зимния сезон Летище Пловдив посреща чуждестранни ски-туристи, избрали да прекарат почивката си в зимните курорти Пампорово, Боровец и Банско. Основен фактор за развитието на бизнес туризма е Пловдивският панаир, както и развиващата се през последните години хотелска база. Туристическата инфраструктура в района е добре разработена и отговаря на всички съвременни изисквания и стандарти.

Летище Пловдив ЕАД във връзка с разрастване обявява конкурс за позицията Продавач-консултант в търговските обекти на Летище Пловдив.
Вашите отговорности ще са:
• Помагате на клиентите при избора на продукти спрямо техните нужди.
• Поддържате работното място в приветлив за клиентите търговски вид.
• Аранжирате продуктите на работното място.
• Оформяне на техническа документация, свързана с покупко-продажбите на стоките в магазина, работа с каса и POS терминал.
• Грижа за хигиената на обекта преди отваряне и след затваряне на магазина.
• Приемате стоки по заявка и следите съответствието на поръчани-доставени видове, брандове и количества. Заплащане на получените стоки и приемане на фактури и други документи за тях.
• Информирате ръководителя си за повишен интерес от страна на клиентите към определени продукти и тяхното изчерпване от складовите наличности.
• Приемате постъпили рекламации от клиенти и информирате ръководителя си за тях.
Изисквания:
- Мотивация за работа с клиенти и постигане на търговски цели
- Минимум една година на подобна длъжност
- Завършено средно образование
- Умения за работа и опит с търговски софтуер
- Английски език за работа с клиенти , ниво А1
- Енергичност и желание за работа в различни часови диапазони
+ Предоставяне на препоръки от предишен работодател е предимство
+ Готовност за работа при разпокъсано работно време съобразно полетното разписание на летището. Почивни дни съобразно график.
Ние Ви предлагаме:
- отлични условия на труд
- стартово възнаграждение – 1000 лв нето, увеличение след пробния период
- социален пакет
- възможност за развитие в експертност и възнаграждение
Благодарим Ви за интереса към позицията!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за оценка на търговски и други професионални компетенции, съобразно стандартите на Стопанска камара България.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби