Продавач-Консултант

Верига магазини Антонов Клима е на пазара от 1999г. В нашите магазини за климатици София, Варна, Добрич, Силистра и Дулово можете да намерите най-голямото разнообразие на водещите марки климатици Daikin, Fujitsu, Mitsubishi,Toshiba, Hitachi, Panasonic, Midea, Aux, Samsung.   климатици варна Фирмата предлага климатици на изплщане ( лизинг ) с 0% (без) оскъпяване, доставка, мотаж на климатици (безплатен монтаж), гаранционно и извънгаранционно обслужване. Сервиз и профилактика. Промоции. Конкурентни цени, проектиране и високо качество.

Продавач-Консултант Климатична техника
Верига магазини Антонов Клима е на пазара от 1999г. В нашите магазини за климатици София, Варна, Добрич, Силистра и Дулово можете да намерите най-голямото разнообразие от водещите марки. Във връзка с разширяване на магазинната мрежа в гр. Варна, компанията търси да назначи продавач-консултант.
Отговорности:
- Предоставя висококачествено обслужване на клиентите съобразно фирмените стандарти;
- Консултира клиентите относно параметрите и цените на предлаганите продукти;
- Запознава се своевременно с нововъведенията, свързани с работния процес;
- Съблюдава качественото изпълнение на възложените задължения и отговорности.
Изисквания:
- Комуникативност и умения за работа с клиенти;
- Способност за убеждаване, настойчивост;
- Нагласа за интензивна и активна директна работа с клиенти;
- Компютърни познания (MS Office);
- Опит в продажбите e силно предимство.
Какво предлагаме:
- Фирмено обучение, съобразно професионалните нужди;
- Възнаграждение, обвързано с демонстрираните резултатите;
- Работа в динамична среда и млад екип.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография. Ще се свържем само с одобрените от нас кандидати

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби