ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ - КАСИЕР ЗА ТАБАКО ШОП

Създадохме Parkmart с мисията винаги да предлагаме широк диапазон от висококачествени маркови артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове.Мечтаехме да създадем супермаркет, в който пазаруването да носи удоволствие и наслада, да е достатъчно широк и удобен, да предлага разнообразни, проверени стоки с безупречно качество и да отговаря на нуждите, желанията и изискванията на съвременните градски хора.Отворихме първия Parkmart на бул. Княз Борис I, 152 в Приморски парк във Варна и видяхме как мечтата ни се сбъдна, благодарение на смелата комбинация между удобен и стилен интериорен дизайн, качествени продукти и premium концепцията, която не спираме да развиваме.След успеха на първия Parkmart Супермаркет в парка последваха още две локации - във Варна Parkmart Орбита. Следващите градове, в които предстои откриване на наши обекти са Бургас и София. Целта ни е да превърнем Parkmart в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент.

Паркмарт е изцяло българска верига от супермаркети, разпознаваема с уникалният си бранд,предлагаща премиум продукти и високо качество на обслужване .Нашата мисия е винаги да разполагаме с широк диапазон от качествени артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове. Целта ни е да превърнем Паркмарт в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент . Във връзка с обект в гр. София , сградата на ЦУМ и развиване на Онлайн магазин обявяваме вакантна позиции за длъжност ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ - КАСИЕР ЗА ТАБАКО ШОП. Ако се интересуваш от работа в сфера на търговия, възможност за кариерен ръст и добро възнаграждение – това е точното място за теб!
Задължения и отговорности:,
- Любезно отношение към клиентите
- Поддържане на добър търговски вид на продуктите
- Непрекъснат контрол на качеството и външния вид
- Стриктно спазване на фирмените изисквания за хигиена и ред
- Презентиране на продуктите и консултиране на клиентите
- Съвместна работа с целият екип и изпълнение на задълженията от прекият ръководител
Изисквания към кандидатите:
- средно образование
- добри комуникативни умения, любезно отношение към клиентите
- приветлива, учтива и усмихната личност
- коректно отношение и поемане на отговорност
- владеене на английски език, втори чужд език се счита за предимство
- опит в сферата на продажби с алкохол и пури (задължително)
Ние предлагаме:
- трудов договор
- мотивиращо възнаграждение
- сменен режим на работа
- работа в млад екип
Моля изпращайте Вашите автобиографии с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби