ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ и ТЪРГОВЕЦ в магазин - ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ

Няма описание

Фирма ВИКС УНИТРЕЙД EOOД е официален представител на кафе JACOBS DOUWE EGBERTS и чай PICKWICK. Във връзка с откриване на нов обект в квартал Люлин - София, търсим да назначим продавач-консултант на кафе, чай и инстантни продукти в дългосрочен план.
Изисквания:
- Желание за работа и развитие на пазар
- Познания по директни продажби, особено на кафе, чай, или свързани артикули са предимство
- Умения за водене на преговори и презентиране
- Kомуникативни умения
- Ангажираност и лично отношение в работата
- Умения за работа с екип в динамична среда
Отговорности:
- Да представя продуктите и да подпомага клиентите при избора им
- Да прави доставка на поръчки и презентиране на продукти при клиента
- Да се стреми да разширява търговската дейност на фирмата, чрез изграждане на мрежа от клиенти
Ние предлагаме:
- Работа в добър екип в компания с дългогодишен опит
- Конкурентно възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати
- Реална възможност за лична изява и професионално развитие
- Дългосрочна реализация
Документи за кандидатстване: Автобиография; Актуална снимка; (Препоръки)
Ако сте одобрен, ще ви поканени на интервю, като ви потърсим на посочения от вас телефон

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби