ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ И АРАНЖОР

Няма описание

"ПРИТИ ПОЛИ" ЕООД е фирма с дългогодишен опит в търговията с хранителни стоки. Търсим мотивирани и динамични личности, които да се присъединят към екипа ни.
РАБОТНО ВРЕМЕ:
12 часови смени (дневни и нощни)
По график
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ СА:
- Посрещане, обслужване и изпращане на клиентите;
- Подреждане и аранжиране на стока;
- Следене на сроковете на годност на стоките;
- Поддържане хигиена на работното място;
- Работa с касов апарат, приема парични суми в брой или картово, връща рестото и издава касови бележки;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Добри комуникативни умения;
- Умения за работа в екип и позитивно отношение към работата;
- Енергичност, сръчност и дисциплинираност;
КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочна заетост;
- Много добро заплащане;
- Гъвкавост на работното време – работа на смени;
- Възможности за професионално развитие;
Ако вие си търсите динамична работа , усмихнати колеги и приятен колектив, кандидатствайте , като изпратите актуално CV чрез платформата на Jobs или ни се обадете на телефонен номер :0879009000 от 09 - 17 ч.
Месторабота: Варна, ул. "Д-р Пискюлиев" 62/64, СУПЕРМАРКЕТ "КАМЧИЯ"

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби