ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Няма описание

Супермаркет "Лекси", ТЦ Гранд, ул. Кап. Райчо №56, търси да назначи продавач-консултант.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Амбиция и желание за работа;
- Отговорност и умение за работа в екип;
- Комуникативност и ангажираност към работата;
- Готовност за работа на смени;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Зарежда и аранжира стоките на щандовите витрини;
- Следи за наличието на етикети и означения /цена и срок на годност/;
- Любезно и бързо обслужване на клиенти;
- Поддържане високо ниво на хигиена - лична и на работното място;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- Високо стартово възнаграждение за кандидати с опит;
- Вътрешно фирмено обучение и мотивиращо заплащане за кандидати без опит;
- Дългосрочна заетост;
- Възможност за професионално развитие;
- Подходяща за студенти на гъвкаво работно време.
За да кандидатствате по обявата изпратете актуална автобиография със снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява" или заповядайте на място.
ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ!
* Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство