Продавач-консултант

Няма описание

Във връзка с развитието на марката SERGENT MAJOR в България, търсим да назначим за своите обекти динамични личности за позицията
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
REF. № SGM
Задължения и отговорности
• Положително утвърждаване на търговската марка на българския пазар;
• Качествено и бързо обслужване на клиенти съгласно наложените критерии;
• Активно участва и работи за реализиране и увеличаване на продажбите;
• Получаване и обработка на доставени стоки;
• Перманентно подреждане на стоките в магазина съгласно указания;
• Отлично познаване на наличната стока и колекции;
• Спазване и отлично познаване на вътрешно-фирмените правила за работа;
• Спазва изискванията за лоялност към своя работодател.
Изисквания за позицията
• Опит в областта на търговията и директните продажби е предимство;
• Интереси и познания в областта на модата;
• Работа на сменен режим при сумарно изчисляване на работното време;
• Гъвкавост и индивидуален подход към всеки клиент;
• Позитивност, предприемчивост и умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Представителен външен вид;
• Добра компютърна грамотност;
• Много добра езикова култура;
• Предимство - владеене на чужд език.
Компанията предлага
• Отлична вътрешно-фирмена среда;
• Работа на трудов договор;
• Дългосрочна реализация и възможност за кариерно развитие;
• Много добро възнаграждение и допълнителни бонуси, обвързани с представянето.
- ваучери за храна
Предлагаме Ви възможност за развитие в просперираща компания.
При проявен интерес, моля изпратете CV. Моля, посочвайте референтния номер на позицията!
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби