ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ БОИ И МАЗИЛКИ С МАРКА CAPAROL

Голяма национална компания с предмет на дейност търговия с декоративни бои,мазилки,лакове,грундове,търси за своят шоурум в град София,кв.Манастирски Ливади,Продавач-Консултант.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Вежливо и любезно посрещане на клиентите;
- Отлично познаване и професионално предлагане на продуктовия асортимент;
- Консултиране за характеристиките на предлаганите продукти и подпомагане клиента при покупка;
- Приемане на доставки и изпращане на стока към клиенти;
- Аранжира мостри и поддържа добрия вид на магазина;
- Етикиране на стоката в магазина;
- Изпълнява функциите на материално отговорно лице;
- Работа на касов апарат;
- Коректно издаване на първични счетоводни документи като фактури, касова книга и др.;
- Отчет на продажбите;
- Изпълнява и други задължения, свързани с работата.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Енергичност и отлични комуникативни умения;
- Организираност, инициативност, лоялност, желание за усъвършенстване;
- Пространствено и аналитично мислене;
- Интерес в областта на интериорния дизайн ;
- Компютърни умения;
- Опит в сферата на продажбите;
- Задължително изискване е владеенето на Английски език на много добро ниво;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Въвеждащо фирмено обучение;
- Работа в голяма и просперираща компания;
- Дългосрочна заетост;
- Постоянен Трудов договор в утвърдена на пазара стабилна фирма - "Криейтив енд Делукс" ЕООД;
- 8-часов работен ден от Понеделник до Петък;СЪБОТА И НЕДЕЛЯ + ВСИЧКИ ОФИЦИАЛНИ ПРАЗНИЦИ СЕ ПОЧИВА !!!
- Коректно заплащане - 1600 НЕТО ЛЕВА СТАРТОВО;
- Динамична работа в приятна среда;

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности