Продавач-консултант

"Агенция Кариера" ООД е консултантска фирма, утвърдена в областите подбор на персонал, управление на човешки ресурси и провеждане на бизнес обучения.Агенцията е основана и се ръководи от бизнес експерти с дългогодишен опит в български и международни компании, специалисти в управлението на човешки ресурси, и управлението на проекти по различни оперативни програми, финансирани от Европейският съюз.

"Агенция Кариера“ ООД е утвърдена консултантска фирма за подбор на персонал и провеждане на бизнес обучения. За наш клиент търсим мотивиран и амбициозен нов служител за позиция:
Продавач-консултант на маркови спортни стоки в отлично разработен магазин с постоянни клиенти.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в сферата на продажбите ще се счита за предимство.
• Опит в работата с касов апарат ще се счита за предимство.
• Владеенето на Английски език ще се счита за предимство.
• Комуникативност, отговорност и добра работна етика.
• Умение за работа в екип.
• Търговски нюх.
• Поемане на отговорност.
• Желание за постигане на резултати.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Обслужване на клиенти съгласно фирмените стандарти.
• Поддържане на вида на стоките изложени в магазина, приемане на стока, познаване на дрехите в магазина.
• Поддържане на безупречен външен вид по всяко време, като посланик на марката.
• Постигането на качествени и количествени цели на магазина.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Твърдо възнаграждение.
• Ежемесечни бонуси при постигане на поставените цели.
• Работна униформа - облекло от магазина.
• Фирмено обучение.
• Реализация в динамично развиваща се, модерна компания.
• Възможност за кариерно развитие.
• Точни и коректни трудови взаимоотношения.
Ако проявявате интерес, моля изпращайте автобиографии на Български или по възможност на Английски език, придружени със снимка.
Ако считате себе си за общителни и целенасочени, моля, пратете ни Ваша автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.2015.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби