Продавач-консултант

Фирма ''А.Т.Г. -Лайфстайл'' ООД е официален представител на марката ''Samsonite'' за България. Търсим дисциплинирана и отговорна личност за позицията продавач - консултант, за магазин Samsonite - гр. София, Paradise Center, бул. „Черни връх “ №100.
Отговорности:
- консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на продукти;
- добро познаване номенклатурата от стоки на фирмата;
- получаване и обработване на стоката;
- подреждане на стоките и грижа за добрия търговски вид на щанда;
Изисквания:
- коректност и отговорност;
- комуникативност и умение за работа с клиенти;
- организираност и умение за работа в екип;
- познания по чужд език и компютърна грамотност – MS Office.
- приветливост и учтивост;
Ние предлагаме:
- работа във фирма с дългогодишен опит;
- изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
- добро и мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- професионална работна среда и приятелска атмосфера;
Работно време: по предварително изготвен график
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете Вашата автобиография.
Всички данни, предоставени от Вас, ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби