ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

 „Берьозка" е верига Руски магазини, предлагаща на своите клиенти хранителни стоки, характерни за руския пазар, трапеза и бит. Първият магазин е отворен в гр. Варна през 2009г, като към настоящия момент веригата наброява 32 магазина в почти всички областни градове в България. Ние предлагаме на нашите клиенти продукти без аналог по качество и вкус – колбаси, бонбони, шоколади, пиво, риба, сладкарски изделия, алкохол и др. „Берьозка” е част от холдингова компания, която произвежда и пакетирани сладки, салати и замразени тестени продукти. Отличаваме се от другите вериги с уютна атмосфера и лично отношение към всеки клиенти. При нас може да откриете истинската интересни продукти, неспецифични за българския пазар – пряники, квас, кондензирано мляко, руска козметика, пелмени и не на последно място -  руска водка, руска салата и руска козметика и много други продукти,

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ
"Берьозка" е верига Руски магазини за хранителни стоки. Към настоящия
момент веригата наброява над 60 магазина на територията на България, разположени в повечето големи областни градове в страната. Ако се интересуваш от работа в сфера на търговия, възможност за кариерен ръст и добро възнаграждение – ние сме точното място за теб!
Във връзка с това обявяваме вакантна позиция ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ за гр.София.
КАНДИДАТИТЕ С РУСКИ ЕЗИК ЩЕ БЪДАТ РАЗГЛЕЖДАНИ ПРИОРИТЕТНО.
Задължения за длъжността:
- Обслужване на клиенти в търговската зала;
- Активно консултиране на клиенти - какво представляват продаваните стоки, с какво се отличават те от аналозите на Българския пазар, произход, вкусови качества;
- Работа с каса и касов апарат;
- Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
- Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно
санитарните изисквания;
Изисквания:
- Отлични комуникативни умения;
- Позитивното общуване с клиентите в търговската зала е задължително;
- Афинитет и желание за развитие в сферата на търговията;
- Компютърна грамотност;
- Руският език е предимство ;
Ние предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден, трудов договор;
- НЕТНА ЗАПЛАТА ОТ 1200 лв
- МНОГО ДОБРА БОНУСНА СХЕМА - възможност за допълнителен доход до 500лв;
- Възможност за работа на гъвкав график;
Условия за кандидатстване:
- Автобиография.
- Актуална снимка.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби