Продавач - консултант

Няма описание

Търсим да назначим продавач-консултант за фирмен магазин.
Магазин: Гео Милев
ОТГОВОРНОСТИ:
- Осъществява продажби на електронни цигари, аксесоари и течности за тях;
- Следи стриктно за поддържането на необходимото количество търсени стоки;
- Консултира настоящи и бъдещи клиенти за предлаганите продукти;
- Запознаване на клиентите с всички промоционални цени и оферти;
- Грижи се за подредбата и добрата визия на изложените артикули в магазина;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит в търговската сфера;
- Отлично умение за работа с клиенти;
- Компютърна грамотност, работа с касов апарат и ПОС- терминал;
- Позитивно отношение и добра комуникативност;
- Владеене на английски език е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Основна работна заплата + процентно възнаграждение, обвързано с постигнатите лични резултати;
- Работно време- от Понеделник до Петък (10:30-18:30) и Събота (11:00-17:00);
Ако считате, че отговаряте на изискванията ни и искате да станете част от нашият екип, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография със снимка чрез бутона "Кандидатстване" или се свържете с нас 0889988437/Десислава Нанова/
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби